Britská autorka miluje tematiku sériových vrahů, píše o nich, připravuje podcast, studuje je…
Vystudovala dějiny v Oxfordu a kurz Tvůrčího psaní, má i certifikát z kriminalistické psychologie a profilování. Psát začala ve chvílích volna, když šel syn do školky, a protože ty chvilky byly krátké, začínala s povídkami. Až když byly děti ve škole, mohla využít volný čas na psaní toho, co jí vždy bavilo číst, tedy thrillery o sériových vrazích.

Victoria je autorkou úspěšné série s odbornicí na profilování Zibou MacKenzie, první díl se v Amazonu držel na špici pět týdnů a e-knihy se prodalo přes půl milionu. Dostal se také do širší nominace na CWA Debut Dagger Award. Kromě psaní se věnuje podcastům o skutečných zločinech (kterým se s přáteli spisovateli snaží najít řešení) publikuje články o true crime do magazínů a sestavuje charitativní antologii povídek Afraid of the Light.
Její nejnovější samostatný thriller Truly Darkly Deeply se dostal do výběru prestižního knižního klubu Richarda a Judy a vypráví příběh sériového vraha očima jeho nevlastní dcery.
Victoria žije v Londýně se svou rodinou.
VYŠLO ČESKY ::
- Všechny, které pohřbil (Truly darkly deeply, 2022; Vendeta, 2023) vyjde v červnu
- Krev za krev (Blood for Blood, 2019; Kalibr, 2019)
OFICIÁLNÍ STRÁNKY ::